DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Stomil wysoko pokonał lidera forBET IV ligi

Piłkarze olsztyńskiego Stomilu korzystają z chwili oddechu między meczami ligowymi. Dziś zagrali w Ząbrowie sparing z GKS-em Wikielec i pokonali lidera forBET IV ligi 5:1.

Do siatki trafiali: Wiktor Biedrzycki, Oktawian Skrzecz, Wojciech Hajda, Eric Molloy i Ņikita Kovaļonoks, jedyny gol dla GKS-u padł po samobójczym trafieniu Jakuba Staszaka. Co o tym meczu mówi trener IV-ligowca Wojciech Tarnowski?

Jesteśmy na innym etapie przygotowań. Uważam, że szczególnie w pierwszej połowie nie mieliśmy się czego wstydzić. Stworzyliśmy kilka fajnych sytuacji. Graliśmy w trudnych warunkach, w Iławie od jakiegoś czasu non stop pada deszcz. Boisko było ciężkie do prowadzenia płynnej gry. Na początku drugiej połowy straciliśmy gola na 1:2, Stomil zaczął grać z większym luzem, a nam podcięło to skrzydła. To było jednak dobre granie, mieliśmy możliwość konfrontacji z bardzo dobrą drużyną. Chcielibyśmy takich meczów rozgrywać jak najwięcej

– powiedział Wojciech Tarnowski.

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Stomil Olsztyn
Spektakularne zwycięstwo Stomilu nad Odrą Opole. W pięknym stylu olsztynianie rozpoczęli rozgrywki Fortuna I Ligi

Lepszego rozpoczęcia rundy wiosennej Fortuna I Ligi kibice Stomilu Olsztyn nie mogli sobie wyobrazić. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego pokonali na stadionie przy alei Piłsudskiego Odrę Opole 4:2...