Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Strażnicy graniczni kontra samorządowcy. W Kętrzynie rozegrano mecz charytatywny

Fot. W-MOSG

Podczas charytatywnego meczu piłki nożnej zebrano pieniądze na leczenie chorej Kingi Kołakowskiej. 24-latka od dziecka cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe.

Przeszła szereg operacji, ale wciąż ma problemy z chodzeniem. Do tego codziennie towarzyszy jej ogromy ból, spowodowany licznymi zwyrodnieniami stawów. Szansą jest operacja w warszawskiej klinice. Jej koszt to 190 tysięcy złotych. Do tej pory zebrano połowę kwoty.

Kapitanem drużyny Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej był komendant oddziału płk Robert Inglot. Na czele drużyny samorządu stanęli burmistrz Kętrzyna Ryszard Niedziółka i starosta kętrzyński Michał Kochanowski. Na meczu była też Kinga. Obie drużyny zaciekle walczyły o zwycięstwo. Do ostatniej minuty mecz był wyrównany. Przewagę po karnym wywalczyli samorządowcy i wynikiem 3:2 zwyciężyli.

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Kętrzyn, starosta, straż graniczna, samorządowcy, butmistrz
Kradł perfumy i sprzedawał na bazarach. Drogeria w Kętrzynie okradziona na kilkanaście tysięcy złotych

Jedna z drogerii w Kętrzynie straciła perfumy i kosmetyki warte w sumie 17 tysięcy złotych. Ukradł je mieszkaniec Mazowsza. 27-letni mieszkaniec Żyrardowa korzystał z usług jednej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV