Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Strzały na stacji paliw w Nidzicy. Jedna osoba ranna

Do niebezpiecznej sytuacji z bronią palną doszło we wtorek wieczorem w Nidzicy przy ulicy Warszawskiej. Postrzelony mężczyzna trafił do szpitala.

Według relacji świadków z jednego z samochodów na stacji paliw wyszedł mężczyzna i strzelił w boczną szybę stojącego obok auta. Ze względu na prowadzone śledztwo policja nie udziela szczegółowych informacji. Rzeczniczka nidzickiej komendy Izabela Demska odesłała nas do prokuratury rejonowej w Nidzicy, pod nadzorem której prowadzone jest postępowanie w tej sprawie.

Prokurator Arkadiusz Szulc potwierdził dziennikarce Polskiego Radia Olsztyn Kindze Grabowskiej, że na stacji paliw w Nidzicy doszło do strzelaniny. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zabezpieczyli uszkodzony samochód z powybijanymi szybami. Funkcjonariusze zabezpieczyli też ślady i nagrania z monitoringu. Obecnie przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia. Prokurator Szulc powiedział też, że zatrzymano postrzelonego mężczyznę, który po opatrzeniu ran, oddał się do dyspozycji policji. Obecnie wyjaśniany jest charakter tego zdarzenia.

00:00 / 00:00

(kgrab/ls)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Nidzica, zatrzymanie, stacja paliw
Gimnazja będą kształcić przyszłych inżynierów

Uczniowie na Warmii i Mazurach będą uczyć się robotyki. Wszystko dzięki projektowi Era inżyniera, który uzyskał unijne dofinansowanie w ramach RPO Warmia i Mazury 2014-2020. Projekt...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV