Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
IMIENINY: Marii, Napoleona, Stelii
EUR: 4.3001 CHF: 3.8027
USD: 3.7768 GBP: 4.8232
Logowanie
 

Sukces zawodnika Olimpii. Wraca z mistrzostw w dwoma medalami

 

fot. www.nowemiasto.com.pl

W miniony weekend, w Skopje zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów w Kick Boxingu. Dwa medale zdobył zawodnik Olimpii Cezary Pleta.  

Do Skopie zjechali   zawodnicy z 37 krajów, w tym 150 osobowa reprezentacja Polski. Reprezentanci naszego kraju wywalczyli 66 medali w tym 9 złotych, 11 srebrnych i 46 brązowych.  Udział w imprezie zaznaczyli również nasi reprezentanci, zawodnicy Zamku Expom Kurzętnik oraz Olimpii Nowe Miasto Lubawskie.

Niewątpliwie największą niespodziankę sprawił Czarek Pleta- junior Olimpii Nowe Miasto Lubawskie, który zdobył dwa medale – złoty w light contact w kategorii 94 kg i srebro w kick light.

Zaszczyt reprezentowania Polski miała dwójka naszych zawodników. Obydwaj swoje boje toczyli w formule Full Contact w kategorii wiekowej junior młodszy. Wiktor Wilkanowski kategoria wagowa – 60 kg i Paweł Kendziorski w kategorii wagowej – 81 kg, który wywalczył brązowy krążek. Wiktorowi tym razem nie udało się stanąć na podium. Jednakże obydwaj zawodnicy zasługują na brawa i podziękowania za godne reprezentowanie naszego klubu – podkreślił Leszek Jobs trener Zamku Kurzętnik.

 

Źródło: www.nowemiasto.com.pl
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV