Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Świąteczne wypadki na drogach regionu

W ośmiu wypadkach jedna osoba zginęła, a 16 zostało rannych. Fot. policja

Na drogach Warmii i Mazur podczas tegorocznych świat zginęła jedna osoba, a 16 zostało rannych. W regionie doszło do 8 wypadków.

Najtragiczniejszy w skutkach wypadek wydarzył się pierwszego dnia świąt na trasie z Ornety do Dąbrówki. W przydrożnym rowie znaleziono ciało 58-letniego mężczyzny. Lekarz stwierdził wstępnie, że prawdopodobną przyczyną jego śmierci jest potrącenie przez samochód. Wyjaśni to sekcja zwłok.

W Wigilię w na ulicy Poniatowskiego w Lidzbarku Warmińskim, na przejściu dla pieszych samochód potrącił 58-latke. Kobieta trafiła do szpitala.

W Glebiskach w powiecie braniewskim mercedes kierowany przez 27-latka uderzył w drzewo. Kierowca podróżował sam i w ciężkim stanie został odwieziony do szpitala.

W święta Bożego Narodzenia na drogach regionu doszło do 8 wypadków. Fot. policja

Niedaleko Płośnicy, kierująca audi 20-latka wjechała w przydrożne drzewo. Samochodem jechały jeszcze 4 osoby. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kobieta była trzeźwa.

Koło Radomna, w powiecie nowomiejskim, kierująca renault zjechała na lewą stronę drogi uderzając w volkswagena. Pasażer tego auta trafił do szpitala. Do wypadku doszło także w samym Radomnie. Ranny został kierowca hondy, który jechał za szybko i uderzył w drzewo.

Policjanci z Warmii i Mazur przygotowują się na świąteczne powroty. Ich zdaniem, szczególnie tłoczno na drogach będzie w niedzielę. (kan/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zamiast zabawek będą mieć kolorowe pokoje

Niezwykły prezent zrobiły podopiecznym Domu Dziecka w Elblągu pielęgniarki z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Królewieckiej. - Siostry zorganizowały zbiórkę pieniędzy na zakup farb - wyjaśniła...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV