DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Świetny mecz Olimpii. Elblążanie pokonali GKS Katowice

Bardzo dobry mecz rozegrali piłkarze Olimpii Elbląg. Żółto-biało-niebiescy przed własną publicznością pokonali GKS Katowice 3:1.

Wszystkie bramki padły po przerwie. Bohaterem spotkania został Oleksij Prytuliak, który zdobył dla gospodarzy dwie bramki. Tak dobrego meczu w wykonaniu swoich ulubieńców kibice z Elbląga dawno nie oglądali. Z postawy drużyny jest również dumny szkoleniowiec Adam Nocoń.

Olimpia bardzo dobrze rozpoczęła „wiosenne granie”. Przed tygodniem zremisowała z liderem Widzewem Łódź, a teraz pokonała kolejną ekipę z czołówki. Po tej serii spotkań w drugoligowej tabeli bez zmian. GKS utrzymał trzecią lokatę, natomiast Olimpia zajmują 5. pozycję.

Posłuchaj relacji Jacka Żukowskiego

00:00 / 00:00

Autor: J. Żukowski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w GKS Katowice
Akademicy powalczą w Katowicach o przerwanie fatalnej serii. Relacje w Radiu Olsztyn od 20.30

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn są już na Śląsku, gdzie powalczą dziś o przełamanie fatalnej passy siedmiu porażek z rzędu. Akademicy zmierzą się o godz. 20:30 z GKS-em...