Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Świętuj Dzień Matki razem z Radiem Olsztyn

Fot. fotolia.pl

26 maja to niezwykle ważna data w kalendarzu. Nasze mamy obchodzą swoje święto. Na antenie Radia Olsztyn od rana zachęcamy naszych słuchaczy do składania życzeń i uczestniczenia w konkursie.

W audycji porannej, którą prowadzi Mirosław Sochacki, każdy może złożyć życzenia za pośrednictwem radia. Dodatkowo słuchacze mogą zamówić piosenkę, a my dołożymy laurkę – piękną, ręcznie wykonaną przez Joannę Golon, nasza dziennikarkę. Zgłoszenia życzeń przyjmujemy sms-owo.

Z kolei w Bliższych Spotkaniach w audycji „Jedzenie pod lupą” opowiemy o ulubionych potrawach naszych mam. Słuchaczy zapraszamy do udziału w konkursie „BO MY MAMY KOCHAMY I DO SPA ZABIERAMY”. Do wygrania 2 karnety pobytowe dla 2 osób (spa, kolacja, nocleg dla dwóch osób w Pałacu w Pacółtowie) oraz 4 karnety na zabiegi Spa w Yasumi Olsztyn. Wystarczy wysłać sms na numer 71601, w treści wpisując prefiks RO oraz propozycję potrawy, którą znamy od swoich mam i dlaczego właśnie te danie jest najlepsze. Prowadzące audycję, czyli Izabela Malewska i Dorota Grzymska wybiorą najciekawsze propozycje, które zostaną nagrodzone.

Weź udział w dzisiejszym konkursie i zabierz swoją mamę do spa – podaruj jej odrobinę luksusu z okazji jej wyjątkowego święta.

Dzień Matki na antenie Radia Olsztyn będzie wyjątkowy!

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Bliższe spotkania, dzień matki
Starszy kapitan Rafał Melnyk: Maj jest naszym miesiącem świętowania

   Tor przeszkód,  pokazy ratownictwa i prawdziwy pożar.  To  niektóre z atrakcji festynu rodzinnego z okazji  Dnia Strażaka na olsztyńskiej Starówce. Gościem Krzysztofa Kaszubskiego i Izabeli...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV