Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Syn Mela Gibsona debiutuje jako reżyser. Film można oglądać na VOD

Fot. Materiały prasowe

Syn Mela Gibsona nakręcił horror survivalowy o alkoholiku, który musi walczyć o przetrwanie w makabrycznej grze pośrodku amerykańskiej pustyni.

Uhonorowany szesnastoma nagrodami na licznych światowych festiwalach kina grozy obraz, którego współreżyserem jest Louie Gibson – syn nagrodzonego dwoma Oscarami legendarnego aktora i reżysera Mela Gibsona. Obraz porównywany przez krytyków do filmów „Noc oczyszczenia”, „Wzgórza mają oczy” i „Nieuchwytny cel”.

Warren (Martin Dingle Wall) jest zdegenerowanym alkoholikiem. Po drodze do Meksyku zatrzymuje się w Bedford Flats – zapadłym amerykańskim miasteczku pośrodku bezkresnego pustkowia, zamieszkałego niegdyś przez społeczność myśliwych. Szybko okazuje się, że główną rozrywką miejscowej ludności – urastającą do rangi wydarzenia sportowego – jest polowanie na ludzi. Odcięty od alkoholu, dotychczas towarzyszącego mu każdego dnia, Warren musi zachować przytomność umysłu i walczyć o przetrwanie w makabrycznej grze, której stawką jest jego życie.

Premiera VOD: 23 sierpnia 2019.

Fot. Materiały prasowe

Autor: Ł.A/mat. prasowe
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w video
Leonard Krasulski: Przekop Mierzei Wiślanej to okno na świat. Od 30 lat ciągniemy ten temat

Budowa przekopu przez Mierzeję Wiślaną da impuls do rozwoju przemysłu w Elblągu i okolicach - przekonywał w Porannych pytaniach Radia Olsztyn poseł PiS Leonard Krasulski. Chciałbym,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV