Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Synoptycy ostrzegają przed gołoledzią. W trzech porannych wypadkach ranne zostały 3 osoby


Synoptycy wydali ostrzeżenie dla części województwa warmińsko-mazurskiego o marznących opadach deszczu lub mżawki powodujących gołoledź.

Dotyczy ono powiatów: bartoszyckiego, braniewskiego, elbląskiego, iławskiego, lidzbarskiego, olsztyńskiego i ostródzkiego oraz Olsztyna i Elbląga. Prognozy wskazują, że oblodzenie może się utrzymywać na tych obszarach do godziny 15.30. Przed południem na Warmii i Mazurach doszło do dwóch wypadków, w których ranne zostały 3 osoby.

Na trasie S7 Warszawa-Gdańsk. Na Węźle Bogaczewo, między Pasłękiem a Elblągiem, osobowe auto wjechało w bariery i dachowało. Według policji, ranna została jedna osoba.

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na trasie wojewódzkiej nr 507 z Dobrego Miasta do Ornety. Kilometr przed Lubominem od strony Dobrego Miasta fiat palio zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Autem jechały trzy osoby. 45-letni kierowca i 72-letnia pasażerka fiata zostali zabrani przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Olsztynie.

 

Autor: P.Karpiszen
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Elbląg, S7
W Elblągu zawodnicy i trenerzy z kraju i zagranicy szlifowali swoje umiejętności

Ponad tysiąc judoków z Polski i kilku krajów europejskich wzięło udział w piątym już Judo Camp w Elblągu. To jedna z największych tego typu imprez szkoleniowych...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV