DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro

Szalony mecz w Elblągu! Olimpia zdobywa komplet punktów w ostatniej minucie

Szalony mecz w Elblagu. Miejscowa Olimpia z Legonovią Legionowo zaserwowały kibicom prawdziwy festiwal bramek oraz pełen zwrotów akcji piłkarski spektakl.

Po pierwszym kwadransie gospodarze prowadzili 2:0 po trafieniach Michała Ressela. Do przerwy było już 2:2, a w 63. minucie to przyjezdni wyszli na prowadzenie. Dosłownie minutę później gospodarze wyrównali, po trafieniu Łukasza Pietronia z rzutu karnego… i gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów Jakub Bojas na minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego strzelił dla gospodarzy zwycięskiego gola na 4:3.

Adam Boros, szkoleniowiec Olimpii przyznał, że jego zawodnicy pokazali w tym meczu charakter.

00:00 / 00:00

Pojedynek w Elblągu był starciem sąsiadów z ligowej tabeli. Olimpia po tym zwycięstwie umocniła się na 6. pozycji i powiększyła przewagę nad siódmą Legionovią do 4 oczek.

………………………………

Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo 4:3 (2:2)
1:0, 2:0 — Ressel (12′, 14′), 2:1 — Kalinowski (30′), 2:2 — Miś (37′), 2:3 — Kraska (63′), 3:3 — Pietroń (65′-karny), 4:3 — Bojas (90′)
Olimpia: Daniel — Kubowicz, Wenger, Iwanowski (75′ Lisiecki), Pietroń, Bojas, Maciążek (75′ Bukacki), Danowski, Ressel (46′ Stępień), Szuprytowski, Kołosow (66′ Piceluk)