Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Szczęśliwy los przyniósł mieszkańcowi Kisielic ponad 4 miliony złotych

W Kisielicach koło Iławy padła główna wygrana Lotto. Za sześć trafnych liczb szczęśliwy gracz zgarnął prawie 4,5 miliona złotych.

Prawdziwą fortunę przyniósł zakład wysłany na chybił trafił w tamtejszej kolekturze przy ulicy Sienkiewicza. Szczęśliwe liczby to: 10, 13, 15, 27, 28, 31. Po sobotnim losowaniu właściciel kuponu wysłanego w Kisielicach wzbogacił się o 4 miliony 454 tysiące 154 złote i 60 groszy!

Historia lubi się powtarzać!
W lutym ubiegłego roku główna wygrana w Lotto także padła w powiecie iławskim! Ponad 12 milionów złotych wygrał właściciel kuponu, który wysłano przy ulicy Wyszyńskiego w Iławie. Zagrał metodą na chybił trafił i wygrał 12 milionów 293 tysiące 500 złotych. Wówczas była to trzecia szóstka skreślona w Iławie. Wysoka wygrana padła tam także w sierpniu 2015 roku.

Najwyższa do tej pory wygrana na Warmii i Mazurach był 7 lat temu w Elblągu. Ktoś wygrał ponad 24 i pół miliona złotych. Natomiast 20 lat temu o podwójnym szczęściu mogła mówić jedna z rodzin w Świątkach, która trafiła szóstkę dwa razy w ciągu 10 dni. Najpierw wygrali 150 tysięcy, a potem 280 tysięcy złotych.

Szczęśliwy los przyniósł graczowi prawie 4,5 miliona złotych

(bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, milion, Kisielice, łoś, lotto, szczęście, wygrana
Absolwenci UWM w Olsztynie zarabiają prawie najgorzej w Polsce

Tak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń. W badaniu zestawiono ze sobą 33 publiczne uczelnie wyższe. Łącznie w Polsce jest ich 120. Na pierwszym miejscu zestawienia jest...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV