Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg szykują się do kolejnego sezonu w Superlidze

fot. Anna Dembińska

Elblążanie wzięli udział w mocno obsadzonym Memoriale Walleranda w Gdańsku i zajęli ostatecznie 4 miejsce. Zagrali ze Spójnią Gdynia, Wybrzeżem Gdańsk i Pogonią Szczecin – pierwszym w tym sezonie ligowym rywalem.

Jak mówi kierownik Mebli Wójcik, Piotr Sadowski, wszyscy zawodnicy dostali szansę na pokazanie się: – Nie było nas zbyt wielu, bo mamy problemy z kontuzjami i drobnymi urazami. Chłopaki nabawili się ich jeszcze na turnieju w Niemczech – zaznacza.

Kolejny sezon Superligi coraz bliżej. Jak Piotr Sadowski ocenia okres przygotowawczy?

W czasie przygotowań mieliśmy lepsze i gorsze momenty. Nie mogliśmy sprawdzić wszystkich naszych zawodników co spowodowało, że nie przećwiczyliśmy wszystkich zagrań i schematów w ataku i obronie. Mam nadzieję, że nasza fizjoterapeutka sprawi, że zawodnicy wyzdrowieją. Chcemy na inaugurację wygrać.

Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg rozpoczną ligowe zmagania 1 września. Na własnym parkiecie zmierzą się z Pogonią Szczecin.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w superliga, Piotr Sadowski
Szczypiornistki Kram Startu Elbląg wygrywają w sparingach

Zawodniczki Kram Startu Elbląg po powrocie z Cetniewa trenują znów na własnych obiektach. Szczypiornistki rozpoczęły serię meczów sparingowych. We wtorek pokonały UKS Kościerzynę 38:30, następnie rozprawiły...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV