Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg wracają do gry

Fot. A. Dembińska

Jutro pierwszy mecz rundy rewanżowej superligi z zespołem Sandra Spa Szczecin. Rywal w 15 meczach zdobył 12 punktów, a Meble Wójcik tylko siedem.

Co ciekawe – szczecinianie mają tylko o jedno zwycięstwo więcej. W tabeli są na 13. miejscu, a elblążanie na przedostatnim – piętnastym.

– Jedziemy na najbliższe spotkanie z bojowymi nastrojami – uważa trener Meblarzy, Jacek Będzikowski

00:00 / 00:00

Jest tam kilku zawodników, którzy potrafią grać w piłkę ręczną. My po przerwie wylizaliśmy rany, nie do końca, ale głowy nam odpoczęły i jesteśmy głodni gry. Mam nadzieję, że tak dobrze, jak zaczęliśmy poprzednią rundę będzie i tym razem. Ze składu do końca roku wypadł nam Jakub Olszewski, ważą się też losy Bartka Janiszewskiego. To były bardzo ważne ogniwa zespołu. Powoli wraca do nas jednak Marcin Miedziński

– mówił trener Będzikowski.

Mecz w Szczecinie rozpocznie się o 18.30. Po powrocie do Elbląga też będą musieli szybko się zregenerować, bo w sobotę jadą do Opola i grają tam tego samego dnia.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna, superliga, Meble Wójcik Elbląg
Kram Start Elbląg zaczyna rundę rewanżową

Kram Start Elbląg zaczyna rundę rewanżową w Superlidze piłkarek ręcznych. Elblążanki zagrają z mistrzyniami Polski - GTPR Gdynia (dawny Vistal Gdynia), z którymi na inaugurację sezonu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV