Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich walczy o certyfikat internautów na najlepszy produkt turystyczny

Fot. Anna Minkiewicz-Zaremba

Mazurskie Jeziora walczą o prestiżowy certyfikat przyznawany w ramach konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy produkt turystyczny.

Laureatów wybiera nie tylko komisja, ale również internauci. Decydujący etap głosowania prowadzony jest przez Internet. Głosowanie potrwa do 19 listopada.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Regionalne organizacje turystyczne dokonują oceny otrzymanych zgłoszeń, a następnie wskazują trzy produkty turystyczne z całego regionu do udziału w etapie ogólnopolskim, w tym jeden z nich − do rankingu internetowego. Te kandydatury oceniane są przez komisję konkursową, dodatkowo trwa głosowanie internautów.

Zapowiada się zacięta walka. W szranki ze Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich stanęło 15 największych atrakcji z całej Polski takich jak: Kopalnia Guido, Wigierski Park Narodowy czy Muzeum Mydła i Historii Brudu. Zdobywcę certyfikatu internautów poznamy 23 listopada.

GŁOSUJ na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich
to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów turystycznych Warmii i Mazur. Długość szlaku w linii prostej wynosi 111 kilometrów. Tak rozległego ciągu jezior, umożliwiającego uprawianie wszystkich rodzajów turystyki wodnej nie ma w żadnym innym regionie Europy. To obszar wyjątkowy, bogaty pod względem przyrodniczym i pełen historycznych zabytków.

Szlak Szlak Wielkich Jezior Mazurskich zgłosiła do konkursu Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Mrągowska.

Fot. Ł. Węglewski

Redakcja: BSChromy za wegorzewo.pl

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Węgorzewo, Mazury, jeziora
20-latek wpadł do Węgorapy w Węgorzewie

Na policję zadzwonił ktoś, kto spacerował nad rzeką i widział całe zajście. - Wychłodzonego mężczyznę wyciągnęli z Węgorapy funkcjonariusze - mówi starszy aspirant Grażyna Magiera z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV