Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Szpital MSWiA zaprasza mieszkańców na konsultacje ze specjalistami i darmowe badania

Fot. fotolia.com

Już w najbliższą sobotę od godz. 10 do 14 w olsztyńskiej Poliklinice będzie można skorzystać z konsultacji u lekarzy takich specjalizacji jak: chirurgia onkologiczna, onkologia kliniczna, hematologia i urologia. Chętni będą mogli także odwiedzić psychologa.

W tym dniu będzie możliwość wykonania z 30% rabatem przesiewowych badań laboratoryjnych, służących wczesnemu wykrywaniu nowotworów. A co ważne panie po uprzedniej rejestracji będą mogły zrobić bezpłatne badania cytologii i mammografii.

Na bezpłatne badania cytologiczne kobiety w wieku 25-59 powinny zgłosić się do Polikliniki po uprzedniej rejestracji pod nr  89/539 84 18. A panie w przedziale wiekowym 50-69 lat na bezpłatną mammografię zarejestrują się pod nr tel. 89/539 83 44.  Rejestracja odbywa się do 1 lutego 2020 r.

Ogólnopolski Dzień Otwarty Onkologii odbywał się będzie w szpitalu MSWiA, w Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie przy ul. Wojska Polskiego 37 w sali konferencyjnej, poradniach specjalistycznych oraz Medycznym Laboratorium Diagnostycznym.

Autor: D. Grzymska
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w badanie, Poliklinika, rejestracja, konsultacja
Nieznana substancja zanieczyszcza wodę w Giżycku. Służby zabezpieczają teren

Zanieczyszczenie cieku wodnego łączącego się z Jeziorem Niegocin w Giżycku. W wodzie stwierdzono obecność nieznanej substancji. Na miejscu pracują służby, w tym strażacy, którzy zabezpieczają teren....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV