Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

To może być rekordowa orkiestra

Wolontariusze WOŚP

Ponad 30 sztabików w Elblągu i okolicy, 500 wolontariuszy na ulicach regionu elbląskiego i na Mierzei Wiślanej będzie pracować za dwa tygodnie w 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Organizację wszystkich działań i zaangażowanych w imprezy organizacji, ochotników i służb nadzoruje elbląski sztab. Mamy rekordową liczbę ochotników i bardzo dużo entuzjazmu ludzi, którzy chcą zagrać razem z Jurkiem Owsiakiem – cieszą się Gabriela Zimirowska i Justyna Król z głównego sztabu w Elblągu.

W każdym z 33 sztabików, które będą w Elblągu, Krynicy Morskiej, Stegnie, Pasłęku i Tolkmicku, będzie wiele atrakcji.

Elbląski sztab wciąż zbiera różne rzeczy, które będą licytowane na stronie internetowej i na żywo, na głównej scenie na Starym Rynku. Już wiadomo, że tam wystąpią artyści z Elbląga, Tczewa i Malborka, a na koniec zaśpiewa Brygada RR z Bitwy na głosy .

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc odbędzie się 12 stycznia, a pieniądze ponownie będą zbierane na dzieci i osoby starsze. (mstan/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w WOŚP, pomoc
Lepsza pomoc dla osób niepełnosprawnych w Reszlu

Zabytkowy budynek przy ulicy Podzamcze w Reszlu zamieniono na Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych. Wcześniej mieściły się tam warsztaty Zespołu Szkół Zawodowych. Przystosowanie budynku do...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV