Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

To ostatni moment aby spędzić ten weekend za pół ceny

Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie

Jeszcze tylko do godziny 18 można z dużą zniżką zwiedzić np. Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie. Kończy się  ogólnopolska akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Na Warmii i Mazurach do akcji włączyło się około 40 podmiotów, w tym najwięcej hoteli ale i gospodarstwa agroturystyczne oraz placówki muzealne i sportowe. Z obserwacji Marii Król, opiekunki ekspozycji w Muzeum Warmii i Mazur wynika, że podczas takich weekendów jest dużo więcej odwiedzających. Najbardziej oblegany był piątek i sobota.

Dla tych, którzy zdecydowali się odwiedzić muzeum, a nie wiedzieli o akcji, było to miłe zaskoczenie. Tak było w przypadku Mołdawianina Iona Macovei.

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół cen” to inicjatywa Polskiej Organizacji Turystycznej. Odbyła się już po raz czwarty. Patronuje jej Ministerstwo Sportu i Turystyki. Celem jest prezentacja ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych również poza głównym sezonem.

Weekend za pół ceny w Muzeum Warmii i Mazur. Fot. D. Grzymska

Autor: D.Grzymska
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w muzeum, Olsztyn, promocja, pół ceny, zamek
Weekend za pół ceny. Do niedzieli turyści zapłacą mniej

Rozpoczęła się czwarta akcja „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Obniżone stawki zaproponowało ponad 650 partnerów związanych z obsługą ruchu turystycznego, także na Warmii...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV