Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

To wymarzony czas na zwiedzanie. Dziś ruszyła akcja „Weekend za pół ceny”. Sprawdź jakie oferty przygotowano na Warmii i Mazurach

Fot. polskazobaczwiecej.pl

Hotele, restauracje, muzea, zamki, ośrodki kultury, gospodarstwa agroturystyczne – to tylko niektóre z obiektów zgłoszonych do 7. edycji akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.

Od dziś do niedzieli korzystający z ofert partnerów programu mogą liczyć na specjalne zniżki sięgające co najmniej 50 procent. Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk informuje, że w całym kraju przygotowano ponad tysiąc ofert specjalnych.

Najwięcej ofert dotyczy zakwaterowania, na drugim miejscu jest zwiedzanie, a na trzecim gastronomia co nas bardzo cieszy. 20 do 30 procent wszystkich wydatków podczas wyjazdów turystycznych to wydatki na jedzenie.

00:00 / 00:00

Po raz pierwszy oferty wychodzą szerzej niż tylko do turystów krajowych i są przygotowane w kilku wersjach językowych, podkreśla wiceminister sportu Anna Krupka.

Głównym celem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest pobudzenie krajowego ruchu turystycznego. Siódma edycja jest adresowana także do turystów zagranicznych. Jesteśmy ciekawi informacji zwrotnej i wiedzy ilu turystów zagranicznych uda się przyciągnąć w ramach tej akcji.

00:00 / 00:00

Ceny obniża w ten weekend wiele placówek kulturalnych, sportowych i turystycznych na Warmii i Mazurach. Sprawdź, gdzie można skorzystać ze oferty „Weekend dla pół ceny” polskazobaczwiecej.pl

Autor: IAR
Redakcja: K.Kantor/B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w turystyka, oferta, Polsko zobacz więcej - weekend za pół ceny
Wiemy, do jakich rosyjskich miast najczęściej podróżują cudzoziemcy. Kaliningrad wypadł z czołowej trójki

Kaliningrad wypadł z trójki najpopularniejszych rosyjskich miast wśród cudzoziemców w 2019 roku. Jak pisze portal Kaliningrad.ru, na czele zestawienia są Moskwa, Sankt Petersburg i Nowosybirsk. Ranking...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV