Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
IMIENINY: Aleksego, Bogdana, Martyny
EUR: 4.3076 CHF: 3.6816
USD: 3.6828 GBP: 4.8811
Logowanie
 

Tom Boll w Działdowie. Znakomity tenisista stołowy zagra przeciwko Dekorglassowi

Tenis stołowy

Jutro w Działdowie mecz w Lidze Mistrzów tenisistów stołowych. Miejscowy Dekorglass podejmie Fortunę Duesseldorf. W zespole gości zagra legendarny Timo Boll, a to z pewnością magnes dla każdego sympatyka sportu.

Przyznaje to również trener Dekorglassu – Piotr Kołaciński

00:00 / 00:00

Zaczęliśmy od porażki w Lidze Mistrzów, natomiast absolutnie się nie załamujemy, mimo, że nasi jutrzejsi przeciwnicy są faworytami. Timo Boll jest zawodnikiem klasy światowej. Zrobimy wszystko, żeby sprawić niespodziankę. Na pierwsze dwa mecze Ligi Mistrzów ten skład personalny był ustalany przed sezonem. Na pierwszy mecz sygnowany był Kenta Matsudaira, który wywiązał się ze swojej roli, bo wygrał dwa pojedynki. Natomiast na ten mecz wyjdzie Wong Chun Ting. Także liczymy na jego bardzo dobry występ, szczególnie na pasjonującą konfrontację z Timo Ballem. My możemy wygrać, a Duesseldorf musi – to nasza siła. Będziemy walczyć o każdą piłkę, dlatego wynik jest sprawą otwartą.

– mówił trener Piotr Kołaciński.

 

Autor: M. Świniarski

Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Działdowo, Liga Mistrzów, Dekorglass Działdowo, Fortuna Duesseldorf
Debiut Dekorglassu w Lidze Mistrzów. Zawodnikom z Działdowa zabrakło szczęścia

Było blisko olbrzymiej radości, skończyło się dużym niedosytem. Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo w swoim debiucie w Lidze Mistrzów przegrali u siebie po wyrównanej walce z duńskim...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV