Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tomasz Grzywaczewski: chrońmy porządek międzynarodowy

fot. materiały prasowe

Łukasz Adamski i Grzegorz Kasjaniuk w  programie „Okno na kulturę” rozmawiają o filmach, serialach, muzyce i literaturze. W audycji pojawiają się również goście ze świata kultury.

Gość: Tomasz Grzywaczewski, dziennikarz, pisarz i redaktor naczelny magazynu Koncept. Członek prestiżowego amerykańskiego The Explorers Club oraz pomysłodawca przedsięwzięć reportersko-podróżniczych, m.in. Long Walk Plus Expedition – wyprawy z Syberii do Indii śladami polskich uciekinierów z Gułagu i Dead Road 1953-2013 –wyprawy na Transpolarną Magistralę Kolejową, zw. Drogą Umarłych.

Tematy:  książka „Granice marzeń. O państwach nieuznawanych”, relacje polski z Ukrainą (pisał reportaże z wojny za naszą wschodnią granicą), fascynacje wschodem, Władimir Putin. Dlaczego woli eksplorować Syberię, zamiast boso przemierzać ciepłe kraje?

Posłuchaj audycji:

Autor i redakcja: G.Kasjaniuk

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w okno na kulturę
Marcin Kwaśny: życie uczy mnie pokory każdego dnia

Łukasz Adamski i Grzegorz Kasjaniuk w kulturalnym programie „Okno na kulturę” rozmawiają o filmach, serialach, muzyce i literaturze. W audycji pojawiają się również goście ze świata...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV