Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tragiczna sobota w Olsztynie. Nie żyje pięć osób

Zdjęcie jest ilustracją do artykułu. Fot. www.fotolia.com

Tragiczny wypadek, zabójstwo, czy samobójstwo? W Olsztynie zginął obywatel Szwecji. Wypadł z balkonu na czwartym piętrze i poniósł śmierć na miejscu.

– Wczoraj po godzinie 21 olsztyńska policja otrzymała zgłoszenie, że 25-letni mężczyzna wypadł z balkonu czwartego piętra domu przy ul. Kościuszki. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – poinformowała R sierżant sztabowy Izabela Kołpakowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Policja ustaliła, że mężczyzna był obywatelem Szwecji i studiował medycynę poza Olsztynem. W mieszkaniu, z którego wypadł przebywało 5 mężczyzn. Zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny.

To nie jedyne makabryczne odkrycia. Policja wyjaśnia też okoliczności wypadnięcia z okna szpitala przy ulicy Żołnierskiej 88-letniej kobiety. Wypadła z 4 piętra i zmarła na miejscu. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Przy ulicy Żeromskiego na Zatorzu znaleziono 26-letniego mężczyznę, podjęta reanimacja nie przyniosła rezultatu. Zwłoki w stanie rozkładu znaleziono też w lesie miejskim w Łynie, a kolejne ciało mężczyzny – przy al. Piłsudskiego przy hali Urania. Policja nie łączy ze sobą tych zdarzeń – podała sierż ant sztabowy Izabela Kołpakowska z olsztyńskiej komendy.

Autor: A. Socha/ K. Kantor
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć
Nasza redakcyjna koleżanka Basia Grygorowicz przegrała walkę z chorobą

Jeszcze do niedawna Basia była energiczna, życzliwa, zawsze uśmiechnięta i zdrowa. W grudniu ubiegłego roku zdiagnozowano u niej chorobę nowotworową. Dzień przed wyjazdem na leczenie do...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV