Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tragiczny finał kłótni pary trzydziestolatków w Elblągu

Fot. Archiwum RO

Podczas powrotu z nocnej imprezy Michał G. pokłócił się ze swoją partnerką w parku Kajki. Pobił ją tak, że nieprzytomna kobieta z ciężkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Tam, niestety, nie udało się jej pomóc.

Mimo szybkiej interwencji lekarzy, zmarła. Michał G. przyznał się do winy, ale odmawia składania wyjaśnień. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu nawet dożywocie.

Śledczy potwierdzają, że ofiara i sprawca byli parą i razem mieszkali. W feralną noc wracali z imprezy, w parku doszło do kłótni , w trakcie której mężczyzna pobił kobietę. Został zatrzymany przez policję, kiedy jego partnerka jeszcze żyła. Wiadomość o jej śmierci dotarła w trakcie przesłuchania.

– Śledztwo trwa, pojawiają się nowe informacje – wyjaśnia prokurator rejonowy w Elblągu Jarosław Żelazek.

Posłuchaj relacji Miry Stankiewicz

00:00 / 00:00

Już wiadomo, że sprawca był pijany i pod wpływem środków odurzających. Prokurator nie postawił podejrzanemu jeszcze zarzutów, choć nie wyklucza, że może to być ten najcięższy, czyli zabójstwo.

 

Autor: M. Stankiewicz

Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, śmiertelne pobicie, kłótnia
W powiatach elbląskim i braniewskim trwa usuwanie skutków powodzi i szacowanie strat

Pogotowie przeciwpowodziowe obowiązuje w podelbląskiej gminie Markusy, gdzie wciąż istnieje zagrożenie przerwania wałów. Wicewojewoda warmińsko-mazurski Sławomir Sadowski odwiedzi dziś gminy, w których odnotowano największe straty. Poziom...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV