Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tragiczny wypadek kierowcy BMW. Z samochodu zostały zgliszcza. Policja ostrzega przed złymi warunkami na drogach

fot. OSP SUSZ

8 osób zostało rannych w wypadkach, które od północy wydarzyły się na drogach Warmii i Mazur. W trzech przypadkach samochody uderzyły w drzewo.

W miejscowości Różanka na drodze wojewódzkiej nr 521, na trasie Susz – Iława doszło do tragicznego wypadku. Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący zmarł w szpitalu.

Natomiast między Burkatem i Uzdowem w powiecie działdowskim, kierowca chciał uniknąć zderzenia z łosiem i wpadł do rowu. Do szpitala trafiła pasażerka oraz dwoje dzieci w wieku 7 i 10 lat. Dzieci zostały przetransportowane do szpitala w Olsztynie. Ich stan jest stabilny, a życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pasażerka z podejrzeniem złamania ręki trafiła do szpitala w Działdowie – powiedziała starszy sierżant Justyna Nowicka – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

00:00 / 00:00
Warunki jazdy na Warmii i Mazurach są dość trudne. Pada deszcz i jest ślisko, dlatego apelujemy o ostrożność.
.
(K.Kantor/Ł.Sadlak)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Działdowo, Burkat, Szusz, Różanka
Pierwszy taki wyrok w kraju – komornik z Działdowa został skazany na 2,5 roku więzienia

Takiego wyroku w Polsce jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii komornik, który działał na niekorzyść przedsiębiorcy trafi do więzienia. Chodzi Sebastiana Sz. z Działdowa,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV