Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tragiczny wypadek koło Łukty. Nie żyją dwie osoby

Fot. KPP Ostróda

Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku drogowym, do którego doszło w niedzielę w nocy w miejscowości Wynki koło Łukty – poinformowała policja. Samochód, którym podróżowali, uderzył w przydrożne drzewo.

Jak poinformowała asp. Anna Balińska z ostródzkiej policji, kierujący samochodem osobowym 35-latek z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Wraz z nim podróżowało dwóch pasażerów w wieku 21 i 22 lat.

Starszy z pasażerów zginął na miejscu. Dwie pozostałe osoby z ciężkimi obrażeniami przetransportowano do szpitala. Kierowca zmarł w szpitalu

– dodała policjantka.

00:00 / 00:00

Do wypadku doszło na lokalnej drodze. Auto uderzyło w drzewo przodem, od strony pasażera. Na miejscu wypadku pracowały trzy zespoły ratownictwa medycznego, wezwano też śmigłowiec LPR. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, żeby wydobyć poszkodowanych z rozbitego pojazdu. Według policji uczestnicy tego wypadku to mieszkańcy powiatu ostródzkiego.

Na razie nie wiadomo, czy mężczyzna kierujący autem był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane przez policję pod nadzorem ostródzkiej prokuratury.

Fot. KPP Ostróda

Fot. OSP Łuka

 

Autor: Marcin Boguszewski (PAP)/K. Kantor
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, wypadek, szpital, samochód
Półprzytomna 4-latka zamknięta w aucie. Uratowało ją małżeństwo policjantów po służbie

Policjanci po służbie ratowali 4-letnie dziecko, które rodzice pozostawili na parkingu w rozgrzanym samochodzie i poszli na zakupy. Małżeństwo policjantów w czasie wolnym od służby zauważyło...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV