Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Transferowy roller coaster w Pluslidze

Szalik Indykpolu AZS Olsztyn. Fot. Łukasz Węglewski

Sporo dzieje się na rynku transferowym w Pluslidze. Kluby negocjują nowe kontrakty, zawodnicy zmieniają barwy. Również ci, którzy grali dotąd w Indykpolu AZS Olsztyn.

Zbroi się warszawska Politechnika, od wczoraj (27 kwietnia) ONICO Warszawa, która ma nowy budżet i dwóch nowych zawodników. To reprezentacyjny libero z Asseco Resovii Rzeszów Damian Wojtaszek i znany olsztyńskiej publiczności przyjmujący Wojciech Włodarczyk, który ma za sobą fantastyczny sezon w Indykpolu.

Kolejnym przyjmującym Akademików, wypożyczonym z Rzeszowa Aleksandrem Śliwką interesuje się z kolei Lotos Trefl Gdańsk. Olsztyński klub podpisał natomiast nową, dwuletnią umowę ze środkowym Miłoszem Zniszczołem. Tylko przez rok obowiązuje jeszcze kontrakt zdolnego środkowego Indyków, Jakuba Kochanowskiego.

Jastrzębski Węgiel przedłużył kontrakt natomiast z Jasonem De Rocco, kanadyjskim przyjmującym, który jeszcze przez co najmniej rok będzie grał w tym klubie.

(M.Świniarski/K.Piasecka)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PlusLiga, Wojciech Włodarczyk, Jakub Kochanowski, transfery, ONICO Warszawa, Aleksander Śliwka, Damian Wojtaszek
Trzech siatkarzy Indykpolu AZS powołanych do reprezentacji Polski!

Ferdinando de Giorgi docenił dobry sezon Indykpolu AZS Olsztyn. W gronie 21 zawodników znalazło się 3 graczy ze stolicy Warmii i Mazur. To odchodzący z Olsztyna...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV