DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Kaczmarek ekperymentuje, Stomil przegrywa

Mecz z udziałem Stomilu Olsztyn, fot. Łukasz Węglewski

Piłkarze Stomilu Olsztyn są już po pięciu dniach obozu w Gutowie Małym. Dziś przed południem zagrali swój trzeci sparing w trakcie zgrupowania i tym razem przegrali z II-ligowym Rakowem Częstochowa 0:1.

Biało-niebiescy grali jednak w eksperymentalnym składzie – m.in. z Andrzejem Niewulisem na lewej obronie.

Wynik nie jest ważny, choć nieco kłuje – mówi trener Stomilu – Zbigniew Kaczmarek.

00:00 / 00:00
(rozmawiał Maciej Świniarski)

Raków Częstochowa – Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Stomil Olsztyn: (I połowa): Patryk Wolański – Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Rafał Remisz, Andrzej Niewulis – Łukasz Suchocki, Dawid Szymonowicz, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, Paweł Łukasik – Szymon Kaźmierowski.
(II połowa): Michał Leszczyński – Tomasz Strzelec, Paweł Baranowski (67 Dawid Szymonowicz, Rafał Remisz (67 Andrzej Niewulis), Wojciech Dziemidowicz – Patryk Kun, Michał Glanowski, Piotr Łysiak, Paweł Piceluk, Dominik Kun – Karol Żwir.

Więcej w piłka nożna
Futsalowcy nie sprzedali tanio skóry

Hala Urania gościła ostatnio piłkarzy specjalizujących się w grze... na parkietach - czyli tak zwanych futsalowców. W 1/16 Pucharu Polski, amatorski zespół Underdogs Olsztyn spotkał się...