Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trener Startu Elbląg o odwołaniu rozgrywek Superligi

Fot. Anna Dembińska

W nadchodzący weekend zawodniczki Startu nie rozegrają meczu ligowego z zespołem z Koszalina. W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną spowodowaną koronawirusem, zdecydowano się zawiesić rozgrywki do odwołania.

Dwa dni temu zarząd PGNiG Superligi podjął decyzję o przeprowadzeniu rozgrywek bez udziału publiczności. Teraz zapadła decyzja o całkowitym zawieszeniu rozgrywek. Trener Startu Andrzej Niewrzawa zawieszenie rozgrywek przyjął ze spokojem, ponieważ i tak planowana była przerwa w rozgrywkach na potrzeby reprezentacji.

Dziewczyny dostaną tyle wolnego, ile będzie trzeba, czyli co najmniej 10 dni. Będziemy czekać na dalsze komunikaty. Musimy jednak zachować formę sportową, bo ten sezon nie jest dokończony. Spokojnie robimy swoje, stosujemy się do zaleceń, oczekujemy dobrych rozwiązań w przyszłości, ale świadomie musimy też dbać o dyspozycję, bo sportowiec nie jest osobą, która może przeleżeć dwa-trzy tygodnie w oczekiwaniu na rozwój sytuacji, tak że dziewczyny w jakiejś lekkiej gotowości bojowej muszą być.

00:00 / 00:00

Musimy się dostosować do sytuacji, mieć odpowiedzialność obywatelską i dostosować się do wszystkich zaleceń. Czekamy z optymizmem, że ten trudny czas się niebawem skończy – podsumował Andrzej Niewrzawa.

 

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Start Elbląg
Startowi Elbląg nie udało się przedłużyć dobrej passy w rozgrywkach Superligi

Elblążanki mimo, że grały na swoim boisku uległy KPR-owi Gminy Kobierzyce. Mecz był bardzo nierówny. Kobierzyce dość szybko objęły prowadzenie 4 do 0. Start mozolnie odrabiał...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV