DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Trener Stomilu zadowolony ze zgrupowania w Nieborowie

Na zakończenie obozu przygotowawczego w Nieborowie piłkarze Stomilu Olsztyn pokonali Pelikana Łowicz 5:2.

W 3. i 40. minucie bramki strzelali 3-ligowcy – najpierw Daniel Chwałowski, a następnie Krystian Białas. Kontaktową bramkę tuż przed przerwą strzelił Szymon Sobczak z rzutu karnego. Wyrównał w 50. minucie Wojciech Dziemidowicz. Dwie kolejne bramki strzelili zawodnicy testowani przez biało-niebieskich, a wynik ustalił 4 minuty przed końcem meczu Waldemar Gancarczyk.

To był pożyteczny czas – powiedział o obozie w Nieborowie Rafał Remisz.

00:00 / 00:00

Artur Siemaszko również był bardzo zadowolony z przebiegu obozu przygotowawczego.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn, Artur Siemaszko
Widzew Łódź za mocny dla Stomilu w sparingu

Piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrali pierwszy sparing podczas pobytu na obozie przygotowawczym w Nieborowie. Biało-niebiescy przegrali 0:2 po golach Rafała Wolsztyńskiego. - To było bardzo wartościowe spotkanie -...