DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Trenerka Kormorana pozytywnie ocenia występ podopiecznych podczas zimowych MP

Zakończyły się  Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu w Lublinie.

Z warmińsko-mazurskich klubów – Kormorana Olsztyn, Jedynki Elbląg, Orki Iława i Płetwala Szczytno startowali jedynie juniorzy.

W swojej kategorii złoty i srebrny medal na 50 i 100 metrów wywalczył Piotr Sadłowski z Kormorana, natomiast Wiktoria Domżalska z Jedynki zdobyła brąz na 50 metrów stylem dowolnym.

W klasyfikacji medalowej najwyżej uplasowała się olsztyńska drużyna – na 13. miejscu.

– Wykonaliśmy plan. Mieliśmy mocno okrojoną ekipę, ale bardzo dobry start zanotował Piotr Sadłowski, który osiągnął życiowe wyniki – podkreśla trener Kormorana – Agnieszka Kozłowska.

00:00 / 00:00

Autor: K.Piasecka
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w pływanie, MP, Mistrzostwa Polski
Sebastian Najmowicz: Od samego początku musiałem gonić stawkę

Olsztyński triathlonista - Sebastian Najmowicz miał wielki apetyt na medal Mistrzostw Polski na dystansie 1/2 IronMana. Zawodów, które odbywały się w Gdyni... niestety nie ukończył. -...