Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Treningi ze znanymi sportowcami, nauka biegania i wycieczki rowerowe. W Elblągu ruszają Wakacje z MOSIR-em

Dzieci na rowerach. Fot. pixabay.com

W Elblągu ruszyły Wakacje z MOSiR-em. To doskonale znane elblążanom hasło zapowiada od kilku lat cykliczne, letnie imprezy i zajęcia dla osób spędzających wakacje w mieście.

W tym roku, z powodu pandemii i obostrzeń, propozycji jest więcej niż poprzednio. – Więcej elblążan zostanie w te wakacje mieście i z myślą o nich, dzieciach, młodzieży i dorosłych MOSiR zaplanował na dwa miesiące różne atrakcje – tłumaczy Krzysztof Fedak z MOSIR-u. Są zajęcia zorganizowane, ale też dostęp do wszystkich obiektów sportowych.

Będą treningi z mistrzami – siatkarzami Trefla Gdańsk, ze znanymi elbląskimi sportowcami – piłkarkami ręcznymi i piłkarzami. Naukę biegania poprowadzą trenerzy. Będzie można brać udział w wycieczkach rowerowych, a także nauczyć się porządnie jeździć na rolkach. Warunek jest jeden – trzeba wyjść z domu.

W zajęciach organizowanych przez MOSiR mogą brać udział nie tylko elblążanie, ale też goście spędzający wakacje w mieście. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Posłuchaj relacji Miry Stankiewicz

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wakacje, sportowcy, treningi, zajęcia, wakacje z MOSIR-em
Bliższe Spotkania – 30.06.2020

Warmia i Mazury, konie, podróże osób niepełnosprawnych oraz naturalne lody - to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiała Izabela Malewska. Wakacje się rozpoczęły, pogoda...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV