Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trudna sytuacja Olimpii Elbląg przed rozpoczęciem rundy wiosennej

Damian Szuprytowski. Fot. www.zksolimpia.pl

Drugoligowi piłkarze w następny weekend wrócą do gry o punkty. Nie najlepsze nastroje panują w obozie żółto-biało-niebieskich.

Olimpia Elbląg w ostatnim teście przed inauguracją piłkarskiej wiosny przegrała z IV-ligowymi rezerwami Arki Gdynia 0:1. A oto krótki komentarz trenera Adama Noconia.

00:00 / 00:00

Nie wynik sobotniego sparingu martwi trenera, a ogólna sytuacja w klubie i kadrze zespołu. W okresie przygotowawczym elblążanie rozegrali dwa sparingi mniej niż zakładano ze względu na odwoływanie spotkań. Przez ponad miesiąc zespół był bez masażysty. Olimpia jako jedyny drugoligowiec nie pozyskała żadnego zawodnika w zimowym okienku transferowym ze względu na trudną sytuację finansową.

I jakby tego było mało w minionym tygodniu najlepszy zawodnik Olimpii Damian Szuprytowski nabawił się poważnej kontuzji kolana i czeka go kilkunastotygodniowa przerwa w grze. Wiosną ekipa Adama Noconia będzie musiała sobie radzić bez swojego lidera, najskuteczniejszego piłkarza pod względem asyst i zdobytych goli.

Olimpia o pierwsze punkty w tym roku powalczy 1 marca na wyjeździe. Zmierzy się z liderem Widzewem Łódź.

 

Autor: J. Żukowski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olimpia Elbląg
Druga porażka Olimpii Elbląg w sparingach z pierwszoligowcami. Do trzech razy sztuka?

Kolejny sparing mają za sobą drugoligowi piłkarze z Elbląga. Olimpia po dwóch test-meczach z pierwszoligowcami tym razem zmierzyła się z przeciwnikiem ze swojej klasy rozgrywkowej. Podopieczni...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV