DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro

Trwa niemoc elbląskich Meblarzy

Meble Wójcik Elbląg przegrali z Tytanami Wejherowo. Fot. Anna Dembińska

I-ligowe Meble Wójcik Elbląg nadal na równi pochyłej. W swojej hali przegrali trzeci z rzędu mecz w rundzie rewanżowej. Tym razem z najsłabszym zespołem I ligi Tytanami Wejherowo.

Do przerwy mecz był bardzo wyrównany, ale to goście wygrali 13:12. Druga połowa to kompromitująca gra Meblarzy. Zespół z Wejherowa prowadził momentami pięcioma trafieniami i tak naprawdę nie był ani przez moment zagrożony. Tytani wygrali ostatecznie 30:27.

Zespół realizuje założenia taktyczne – podkreślił trener Tytanów Piotr Rembowski.

00:00 / 00:00

Skrzydłowy Mebli i jednocześnie kapitan zespołu Adam Nowakowski przyczyn wstydliwej porażki dopatruje w fatalnej grze w obronie i braku zaangażowania niektórych zawodników.

Trener Grzegorz Czapla po meczu nie był za bardzo rozmowny i przepraszał za słaby wynik zespołu.

Za tydzień, 29 lutego Meble Wójcik Elbląg ponownie zagrają u siebie, tym razem z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna.

Autor: J.Salmonowicz
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w Piłka ręczna, szczypiorniak
„Postaramy się pozostać na pozycji lidera”. W sobotę Warmii Energa Olsztyn zmierzy się z GKS-em Żukowo

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn, po wygranym u siebie, środowym meczu z SMS-em ZPRP Gdańsk, zagrają w sobotę w Żukowie z miejscowym GKS-em. Będzie to niezwykle trudny...