DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Trzy punkty z daleka jadą do Olsztyna! Stomil wygrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:1

Wszystkie bramki w tym meczu… zdobyli Biało-niebiescy. Pierwszego gola w 16. minucie strzelił pomocnik Stomilu – Grzegorz Lech.

W drugiej połowie w 50. minucie spotkania do własnej bramki trafił Łukasz Sołowiej, a później dwa gole z rzędu – już do bramki rywala – trafił pomocnik Dumy Warmii, Piotr Głowacki.

Tym samym olsztynianie na wyjeździe wygrali 3:1 i zanotowali pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie 1. ligi.

Na konferencji prasowej trener olsztynian Kamil Kiereś nie ukrywał, że razem z drużyną jechał do Bielska po zwycięstwo

00:00 / 00:00

Przyjechaliśmy z nastawieniem, że występujemy w roli gospodarza. Wiadomo bowiem, że nasza murawa przechodzi teraz gruntowny remont. Mieliśmy plan i zwycięstwo w głowie. W pierwszej połowie graliśmy dobrze w obronie, w naszych zagraniach była arytmia i potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacje. W tym sezonie ta drużyna ma charakter, więc wyszliśmy z trudnej sytuacji w drugiej części meczu. Teraz cieszymy się zwycięstwem