Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trzy szczypiornistki Startu Elbląg na zgrupowaniu reprezentacji Polski

Fot. Anna Dembińska

Piłkarki ręczne Startu Elbląg nie mają chwili wytchnienia. W niedzielę grały ważny mecz z Zagłębiem Lubin, a prosto z Dolnego Śląska trzy z nich pojechały do Kobierzyc na zgrupowanie reprezentacji Polski.

Konsultacje kadry w Kobierzycach to pierwsze spotkanie biało-czerwonych po Mistrzostwach Europy. To nie był udany turniej, więc trener Leszek Krowicki sięga po nowe twarze, wśród nich są trzy zawodniczki elbląskiego Startu. To bramkarka, Wioletta Pająk i rozgrywające – Patrycja Świerżewska i Paulina Uścinowicz. Zaskakuje powołanie zwłaszcza dla 19-letniej Wioletty Pająk, która przebojem wdarła się do elbląskiej drużyny. Na zgrupowaniu nie ma zawodniczek z lig zagranicznych. Tym bardziej warto się postarać, by powalczyć w biało-czerwonej drużynie.

Kadra kończy zgrupowanie w środę, więc elblążanki będą miały mało czasu na odpoczynek. Już w piątek bowiem Start gra ligowy pojedynek. O 18 podopieczne Andrzeja Niewrzawy zmierzą się u siebie z KPR-em Zielona Góra.

Posłuchaj relacji Macieja Świniarskiego

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Start Elbląg, Patrycja Świerżewska, Paulina Uścinowicz
Piłkarki ręczne Startu minimalnie przegrały z liderem Superligi

Piłkarski EKS Start Elbląg, po niezwykle zaciętym meczu, przegrały w Lublinie 24:27 z liderem Superligi Metraco Zagłębie. Elblążanki walczyły z renomowanym przeciwnikiem przez pełne 60 minut. Lubinianki...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV