Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trzymiesięczny areszt dla kierowcy, który próbował przejechać policjanta

Jest decyzja o trzymiesięcznym areszcie dla jednego z zatrzymanych w sobotniej obławie. Jak się okazało kierowca i jego pasażer są podejrzani o oszustwa metodą „na wnuczka”. Obaj pochodzą z Małopolski.

Zostali zatrzymani nocą z piątku na sobotę po policyjnym pościgu i obławie w podolsztyńskim lesie. Zamiast zatrzymać się do kontroli, kierowca renault próbował przejechać funkcjonariusza. Policjant dwukrotnie strzelił – ostrzegawczo i w opony uciekającego auta.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o areszt Piotra N. podejrzewanego o czynną napaść na funkcjonariusza policji, ponieważ istnieje  ryzyko, że będzie próbował uciec przed wymiarem sprawiedliwości.

Podejrzani zostali przesłuchani przez  prokuratora, jeden z został zwolniony.  Prokuratura nie przekazuje więcej informacji ze względu na toczące się postępowanie.

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prokuratura, areszt, oszust
Ukradli prawie 100 tirów w Europie. Grupą kierował mieszkaniec Warmii i Mazur

Aktem oskarżenia przeciwko 18 osobom zakończyła się sprawa zorganizowanej grupy przestępczej kradnącej tiry i naczepy na terenie Niemiec, Polski i Litwy. Sprawa trwała 3 lata, a...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV