Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ukradł pracodawcy 12 tysięcy złotych i wypożyczył luksusowe samochody. Policja zatrzymała 20-latka

Fot. KWP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci zatrzymali pracownika firmy kurierskiej, który okradł swojego pracodawcę i uciekł z pieniędzmi. Najpierw jednak rodzina zgłosiła zaginiecie młodego mężczyzny.

Jak poinformował sierżant Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, 20-latek był pracownikiem firmy kurierskiej:

W ubiegły poniedziałek nie pojawił się w pracy wraz ze służbowym samochodem, który wkrótce odnaleziono na terenie Olsztyna. Jak się okazało 20-latek przywłaszczył od swojego pracodawcy 12 tysięcy złotych i opłacił nimi wypożyczenie luksusowego auta, którym następnie jeździł po centrum stolicy.

00:00 / 00:00

Mężczyznę zatrzymano na parkingu przed jednym z warszawskich centrów handlowych. Miał przy sobie połowę skradzionych pieniędzy. 20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi mu do trzech lat więzienia.

 

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, samochód, wypożyczenie, Andrzej Jurkun, luksusowy
Oszust podał się za pracownika „policji ochrony banków”. Mieszkanka Olsztyna straciła 25 tysięcy złotych

Olsztyńska policja szuka oszustów działających metodą „na policjanta”. Jedną z mieszkanek Olsztyna okradli, drugą próbowali okraść ze wszystkich oszczędności. Do jednej z mieszkanek Olsztyna zadzwonił mężczyzna,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV