Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ukradł tablice rejestracyjne i autem uderzył w drzewo. Funkcjonariusz po służbie zatrzymał 31-latka

Fot. KWP Olsztyn

31-latek ukradł tablice rejestracyjne i spowodował kolizję. Został zatrzymany przez funkcjonariusza służby więziennej będącego po służbie.

Będący po służbie funkcjonariusz służby więziennej Aresztu Śledczego w Olsztynie – zobaczył mężczyznę dokonującego kradzieży tablic rejestracyjnych z zaparkowanego samochodu. Mężczyzna, kiedy został zauważony przez świadka, natychmiast uciekł do osobowego nissana i odjechał. Po kilkuset metrach stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

– poinformował sierżant Andrzej Jurkun z olsztyńskiej policji.

00:00 / 00:00

31-latek próbował uciekać, ale został zatrzymany przez funkcjonariusza służby więziennej. Policja przewiozła mężczyznę najpierw do szpitala, gdzie udzielono mu pierwszej pomocy a następnie do policyjnego aresztu. Mężczyzna był trzeźwy, natomiast trwa badanie, czy nie był pod wpływem narkotyków. Znaleziono przy nim marihuanę. Okazało się też, że ma odebrane uprawnienia do kierowania pojazdem. Teraz 31-latek z Działdowa czeka w areszcie na zarzuty.

Fot. KWP Olsztyn

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja, kradzież, drzewo, funkcjonariusz, tablice rejestracyjne, kolizja, Służba Więzienna
Uwaga na oszustów! W Elblągu jedna osoba straciła oszczędności

Elbląscy policjanci odnotowali pierwszą w tym roku falę prób wyłudzenia pieniędzy od starszych osób. Odebrali kilka zgłoszeń w tej sprawie. Oszuści podający się za policjantów prosili...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV