Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ukradli piwo i pobili osoby próbujące ich zatrzymać. To nie pierwszy rozbój 23-latków. Tym razem trafią do więzienia na dłużej

Dwaj młodzi mężczyźni ukradli ze sklepu w Mrągowie 3 butelki piwa i słonecznik, pobili też osoby, które próbowały ich powstrzymać.

Obaj zostali zatrzymani przez policję. Jak mówi młodszy aspirant Dorota Kulig z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, mężczyźni byli nietrzeźwi. Nie był to pierwszy rozbój jakiego się dopuścili.

Badanie alkomatem wykazało zarówno u jednego, jak i drugiego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Mrągowscy funkcjonariusze przesłuchali świadków zdarzenia, co pozwoliło na przedstawienie mężczyznom zarzutów popełnienia przestępstwa rozboju. 23-latkowie dopuścili się tego czynu w ciągu 5 lat po odbyciu kary za podobne przestępstwo.

00:00 / 00:00

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o 3-miesięczny areszt. Zatrzymanym mężczyznom grozi nawet 10 lat więzienia.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pobicie, kradzież, areszt, Mrągowo
Marihuana, grzyby halucynogenne i substancja do produkcji „pigułek gwałtu”. Policja zatrzymała 43-latka z Olsztyna

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 43-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości zabronionych substancji. Łącznie funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli prawie 13 litrów płynu GBL, z którego można było przygotować...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV