Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ulica Partyzantów jednak przejezdna. Są opóźnienia w robotach drogowych

Przystanek dworzec główny w Olsztynie. Fot. Łukasz Sadlak

Miała być zmiana organizacji ruchu przy olsztyńskim dworcu – ale na razie  nie będzie. To oznacza, że opóźnia się rozpoczęcie przebudowy ulicy Partyzantów  od Ronda Bema do dworca Olsztyn Główny.

Dziś (12.01) w nocy drogowcy mieli zamknąć ten odcinek, by zacząć jego przebudowę. Samochody miały otrzymać możliwość przejazdu ulicą Kościuszki do Kętrzyńskiego, a autobusy miały zatrzymywać się na nowych przystankach przy placu Konstytucji. Ale – wykonawca węzła przesiadkowego nie zdążył zrealizować wszystkich prac. – Chodniki oraz perony dla autobusów miały zostać wykonane w formie docelowej, ale wykonawca nie zdążył tego zrealizować – informuje Patryk Pulikowski z olsztyńskiego ratusza.

Na razie nie wiadomo, kiedy zacznie się przebudowa odcinka Partyzantów między rondem Bema a Dworcem. Urząd Miasta zapewnia jednak, że termin zakończenia modernizacji całej ulicy Partyzantów – czyli połowa lipca tego roku – nie jest zagrożony.

Autor: A. Piedziewicz
Redakcja: A. Podbielska

Wizualizacja nowej ulicy Partyzantów

Wizualizacja zmodernizowanej ulicy Partyzantów

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w MPK, autobusy, Partyzantów
Roboty drogowe zmorą kierowców w Olsztynie. W nocy zmieni się organizacja ruchu na ulicy Partyzantów

W nocy z wtorku na środę (5/6 grudnia) nastąpi reorganizacja ruchu na przebudowywanym odcinku ul. Partyzantów.  W związku z kolejnym etapem prac, na ul. Partyzantów wprowadzona...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV