Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
IMIENINY: Aleksego, Bogdana, Martyny
EUR: 4.2998 CHF: 3.685
USD: 3.6619 GBP: 4.8572
Logowanie
 

Ulica św. Wojciecha w Olsztynie zamknięta do poniedziałku

W ten weekend (18-20 sierpnia) w Olsztynie zamknięta jest ulica św. Wojciecha. Droga została wyłączona z ruchu do poniedziałku. 

W związku z pracami budowlanymi w rejonie ulicy Pieniężnego wprowadzono zmiany w organizacji ruchu. Kolejny etap inwestycji wymagał ograniczeń na ulicy św. Wojciecha.  W związku zaplanowanymi pracami od piątku (18 sierpnia) do poniedziałku (21 sierpnia) do godziny 6 rano, ulica św. Wojciecha będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Kierowcy muszą też  pamiętać o wyłączonej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Cementowej, która spowodowana jest koniecznością jej przebudowy oraz wykonaniem dodatkowego prawoskrętu z ul. Cementowej w ul. Lubelską. Sygnalizacja pozostanie wyłączona do niedzieli (20 sierpnia).

Zmianie uległa organizacja ruchu na tym skrzyżowaniu. Ulice: Lubelska i Cementowa, które są w ciągu drogi krajowej numer 16 są drogami z pierwszeństwem przejazdu. Natomiast ulica Lubelska w kierunku od Dworca, jest  ulicą podporządkowaną. Zmiany dotyczące pierwszeństwa przejazdu obowiązywać będą do odwołania.

 

Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, ulica, ulice, organizacja ruchu
Politycy Prawa i Sprawiedliwości uważają, że Olsztyn nie zdąży z tak zwaną dekomunizacją ulic

Politycy podkreślają, że do tej pory ustawa nie została wykonana, a czasu jest niewiele, bo należy to zrobić do 2 września. Jak mówił radny PiS Dariusz...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV