Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Urodziny akcji „Bieg na sześć łap”

Fot. Spotted Mońki

W najbliższą niedzielę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Olsztynie odbędzie się kolejna odsłona akcji „Bieg na sześć łap”. Będą to już 7. urodziny tej inicjatywy.

Studio Radia Olsztyn odwiedziły: Monika Dąbrowska – pomysłodawczyni akcji, Anna Barańska – dyrektor Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie oraz Anna Struk – dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie, które także bierze czynny udział w tej inicjatywie. Urodziny rozpoczną się w niedzielę o godzinie 10.00, a już teraz polecamy Państwa uwadze wysłuchanie ostatniej audycji „Cztery łapy”.

Posłuchaj audycji Cztery łapy

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Dziś polecamy Państwa uwadze dwie suczki: Tolę i Lolę. Są siostrami i mają około 8 miesięcy. Opiekuje się nimi grupa „Mokre nosy” działająca przy Poliklinice Weterynaryjnej w Kortowie. Na początku były kłębkami psich nerwów i strachu. Na widok człowieka chciały zniknąć. Nie znały smyczy, schodów ani dobrych ludzi. Po wielu tygodniach solidnej pracy socjalizacyjnej udało się wprowadzić wiele dobrych zmian. Suczki zaufały ludziom i zaczęły się uczyć jak funkcjonuje świat wokół nich – bez bólu, cierpienia i strachu.

Tola i Lola

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w psy, bieg
Z czworonogiem za granicę

Otwarte granice, niskie ceny lotów sprawiają, że podróżujemy więcej i częściej niż przed laty. Coraz częściej podróżują z nami także zwierzęta. W ostatniej audycji "Cztery łapy"...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV