Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Urwane lusterka, wybite szyby. 36-latek rozładowywał złość na… samochodach

Fot. KPP Ełk

Do aresztu trafił 36-letni mieszkaniec Augustowa, który swoją złość na świat rozładowywał jeżdżąc  do Ełku, by niszczyć auta.

Zgłoszenia o zniszczeniach samochodów zaczęły napływać do policjantów od 14 listopada. Właściciele, wychodząc rano do swoich aut, zauważyli pourywane lusterka i wybite szyby. Z niektórych pojazdów zginął sprzęt np. pendrivy, ładowarki, przewody. Straty zostały oszacowane na ponad 3 tysiące złotych.

– poinformowała starsza sierżant Agata Kuligowska de Nałęcz z ełckiej policji.

Wkrótce ełccy kryminalni ustalili, że za zniszczenia pojazdów i kradzieże odpowiada 36-letni mieszkaniec Augustowa. Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze podczas przeszukania znaleźli tam przedmioty pochodzące z włamań do aut. Mężczyzna wyjaśnił, że jeździł do Ełku z Augustowa, aby rozładować złość. Nie wyjaśnił o co ma pretensje do świata. Teraz trzy miesiące spędzi w areszcie i stanie przed sądem.

Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Ełk

Fot. KPP Ełk

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kradzież, agresja, samochody, Agata Kuligowska de Nałęcz, uszkodzone, zdemolowane, urwane lusterka
Jedni kradną pieniądze, inni wyłudzają kredyty. Łupem 30-latka z Olsztyna padały… wędliny

Do olsztyńskiego sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 30-latkowi z Olsztyna, który podszywając się za pracownika lokalu gastronomicznego wyłudzał wyroby mięsne od lokalnych hurtowników. Mężczyzna pracował w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV