Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Uwaga kierowcy! Kolejne utrudnienia w Olsztynie

Od soboty 4 października obowiązywać będą kolejne zmiany w organizacji ruchu na Sikorskiego oraz Pstrowskiego w Olsztynie.

Będą one dotyczyły zwłaszcza wracających w stronę Jarot, Pieczewa i Nagórek od strony centrum miasta.  Jak zapowiedział dyrektor Zarządu Dróg Transportu i Zieleni w Olsztynie Jerzy Roman, ruch zostanie skierowany przez jednokierunkową ulicę Kasprzaka, z której przez Obrońców Tobruku dojedziemy do Sikorskiego. Z ulicy Pstrowskiego nie będzie można jednak skręcić w Kasprzaka jadąc od strony ulicy Dworcowej, dlatego kierowcy muszą jeździć przez Synów Pułku.

Wszystko po to, żeby do grudnia skrzyżowanie było gotowe wraz z nową ulicą Obiegową, która będzie częściowo otwarta pod koniec roku.

Natomiast od piątku do niedzieli częściowo zamknięty będzie odcinek alei Sikorskiego na wysokości supermarketu Real. Remonty newralgicznych skrzyżowań w Olsztynie są związane z budową infrastruktury tramwajowej. (mswin/bsc)

 

KLIKNIJ i ZOBACZ

schemat zmian w organizacji ruchu – ETAP I – w pdf

schemat zmian w organizacji ruchu – ETAP II – w pdf

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, przebudowa, ulice, utrudnienia
Nie będzie Miasteczka Ruchu Drogowego

Zabrakło pieniędzy na budowę Miasteczka Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej numer 34 na olsztyńskich Jarotach. Na ten cel wojewoda przeznaczył prawie 600 tysięcy złotych, ale inwestycja...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV