Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Uwaga kierowcy. Utrudnienia na drogach w Olsztynie i Ełku

Zmienia się organizacja ruchu na przebudowywanej w Olsztynie krajowej „51”. Od skrzyżowania Towarowej i Leonharda do Węzła Wschód. W środę i czwartek (od 7.00 do 17.00) zwężony będzie prawy pas jezdni na odcinku od skrzyżowania Towarowej z Cementową do połączenia z obwodnicą miasta.

Od 9.00 do 20.00 kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na obwodnicy Olsztyna. Robotnicy będą prowadzili prace wykończeniowe pod kładką dla pieszych w obrębie węzła Olsztyn Wschód w okolicy ogrodów działkowych „Wójtowa Rola”. W związku z tymi pracami zamykane będą poszczególne pasy ruchu. Tam trzeba zachować szczególną ostrożność.

Zamknięty został wiadukt na obwodnicy Ełku w ciągu ul. Kajki. W ramach gwarancji prowadzony jest remont nawierzchni i wyznaczono objazdy: od strony Augustowa i Białegostoku do Ełku przez rondo 11 Listopada. Podobnie z kierunku Gołdapi do Augustowa i Białegostoku, natomiast od Olsztyna do Gołdapi – przez węzeł Konieczki. Tak będzie do 13 czerwca.

Również w Ełku rozpoczął się remont ważnej ulicy – Wojska Polskiego na odcinku od ul. Kościuszki do Mickiewicza. Przebudowane zostanie skrzyżowanie z ulicami Zamkową i Armii Krajowej.

 

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w obwodnica, utrudnienia, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Olsztyn-Wschód
Budowa obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego coraz bliżej. Unia Europejska dorzuci ponad 300 mln zł

Od lutego trwa inwestycja w systemie projektuj i buduj, kończą się prace projektowe. Teraz znalazło się też dodatkowe finansowanie obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego. Centrum Unijnych Projektów...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV