Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na przejściu granicznym w Bezledach

Fot. W-M Oddział Straży Granicznej

W poniedziałek na około półtorej godziny wstrzymana zostanie odprawa na polsko-rosyjskim przejściu w Bezledach – zapowiedziała warmińsko-mazurska Straż Graniczna.

Odprawy na pozostałych przejściach z obwodem kaliningradzkim odbywać się będą normalnie. Jak poinformowała Straż Graniczna, odprawa osób i pojazdów na drogowym przejściu granicznym Bezledy – Bagrationowsk będzie czasowo wstrzymana w poniedziałek w godzinach 11-12.30, w związku z naprawą instalacji elektrycznej po stronie rosyjskiej.

Straż Graniczna zwróciła się do podróżnych o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu tras przejazdu i wyborze przejścia granicznego. Na pozostałych przejściach na granicy z obwodem kaliningradzkim odprawy będą odbywać się normalnie.

Podróżujący mogą skorzystać np. z międzynarodowego przejścia w Grzechotkach, które jest najbliżej od Bezled, albo przejścia w Gołdapi, gdzie ruch jest zawsze najmniejszy

– powiedziała rzeczniczka warmińsko-mazurskiego oddziału SG kpt. Mirosława Aleksandrowicz.

 

Autor: M. Boguszewski (PAP)
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Bezledy, straż graniczna, przejście graniczne
Rosjanin próbował przekupić strażników granicznych. Wiózł papierosy bez akcyzy

Kolejna próba korupcji funkcjonariuszy Straży Granicznej na Warmii i Mazurach. Tym razem - w Bezledach. Na jednej z dróg w powiecie bartoszyckim zatrzymano do kontroli Rosjanina....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV