Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Uzdrowienie w Gietrzwałdzie. Po wizycie w miejscu objawień u pątniczki wycofały się zmiany nowotworowe

Zostałam uzdrowiona w Gietrzwałdzie – tak twierdzi mieszkanka Małopolski, która w tym roku pielgrzymowała do warmińskiego Sanktuarium Maryjnego.

Jolanta Knapik-Gacek utrzymuje, że pierwsze badanie USG wykazało dwa guzy piersi. Później otrzymała skierowanie na badanie onkologiczne. Lekarz wyznaczył też termin kolejnego badania ultrasonografem. Przedtem pani Jolanta wybrała się do Gietrzwałdu. Kilka dni po powrocie do domu miała umówioną mammografię. Była zaskoczona kiedy odebrała wyniki.

Gdy dostałam wyniki, otworzyłam je i zobaczyłam, że guzów nie ma. Badanie wykazało, że nic kompletnie nie ma, aż się rozpłakałam. To był dla mnie ogromny problem, z którym borykałam się od roku.

Według wiernych Kościoła katolickiego Gietrzwałd jest miejscem objawień Matki Bożej. Miało do nich dojść 140 lat temu. Pielgrzymi i kapłani twierdzą również, że do dziś dochodzi tam do wielu cudów uzdrowień.

Gietrzwałd. Kapliczka w miejscu objawień

 

Autor: M.Lewiński
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Gietrzwałd, sanktuarium
Podwójny jubileusz w Świętej Lipce. Sanktuarium przygotowało 30 wydarzeń rocznicowych

W 2018 roku w Sanktuarium w Świętej Lipce obchodzony będzie podwójny jubileusz: 50-lecia koronacji obrazu Matki Bożej i 400-lecia oddania miejsca pod opiekę polskiego króla i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV