Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W bójce pod Olsztynkiem zginęły dwie osoby


Prokurator i policjanci pracują nad sprawą tragicznej w skutkach bójki, do której doszło między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego w gminie Olsztynek. Dwie osoby zmarły od ciosów noża, a jedna została ranna.

Dziś przed południem policję zawiadomiono o szarpaninie, do której doszło między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego w gminie Olsztynek.

– Jeden z uczestników zranił nożem trzech innych mężczyzn. Mimo udzielonej pomocy medycznej dwóch z nich nie udał o się uratować. Trzeci z ranionych został przewieziony do szpitala powiedziała Radiu Olsztyn Izabela Kołpakowska – oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Według nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji, w zajściu brali udział pracujący w Polsce Hindusi. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem olsztyńskiej prokuratury.

Autor: K.Kantor
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć
Prokuratura oskarżyła myśliwego, który śmiertelnie postrzelił kolegę

Prokuratura w Morągu oskarżyła 67-letniego myśliwego Władysława P. o nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka podczas polowania. Mężczyzna śmiertelnie postrzelił kolegę, sądząc, że celuje do dzika. Akt oskarżenia...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV