Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W całej Polsce odbywają się spotkania informacyjne dla „frankowiczów”. Dziś eksperci zjawią się w Olsztynie

Franków szwajcarskich kredytobiorcy nie widzieli na oczy

W Olsztynie odbędą się po południu warsztaty dla osób, które zaciągnęły kredyty frankowe. To już 17.  takie zajęcia w Polsce.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele rzecznika finansowego i rzecznika praw obywatelskich oraz urzędu ochrony konkurencji i konsumentów. Jak mówi Jadwiga Urbańska miejski rzecznik konsumentów w Olsztynie, to okazja dla frankowiczów, którzy chcą dowiedzieć się wielu ważnych kwestii.

00:00 / 00:00

Podczas spotkania opowiemy o możliwościach bezpłatnej pomocy. Powiemy również jakie kroki należy podjąć i jak zająć się sprawą bez większego ryzyka i kosztów. Pokażemy jak napisać taką reklamację i jak rozmawiać z bankiem. Frankowicze dostaną też wskazówki co zrobić, żeby nie przedawniły się nasze roszczenia wobec banku.

Warsztaty rozpoczną się 16  w sali 219 w ratuszu i potrwają do 19.

Dotychczas podobne spotkania zostały zorganizowane  w Bydgoszczy, Częstochowie Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu.

 

 

Redakcja: BSChromy za W.Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Rzecznik Praw Obywatelskich, kredytobiorcy, frankowicze, frakn, krydet
Bicie w majestacie prawa

W audycji Śliska Sprawa o tym, że policjantom w Polsce zdarza się stosować tortury wobec zatrzymanych i świadków. Stwierdza to Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV