Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W czasie weekendu kierowców w Olsztynie czeka kolejna rewolucja. Zamknięty zostanie fragment ulicy Partyzantów

 

Rozpoczyna się remont ulicy Partyzantów w Olsztynie

W związku z remontem ulicy Partyzantów w nocy z soboty na niedzielę (2/3 września) wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu.

W pierwszym etapie z ruchu wyłączona zostanie cześć ulicy na odcinku od  Samulowskiego do  Kajki. Dostępny będzie tylko dojazd do posesji. Na tym odcinku sfrezowana zostanie nawierzchnia. Ponadto prowadzone będą prace rozbiórkowe oraz rozpocznie się budowa kanalizacji deszczowej. Zalecane objazdy prowadzić będą ulicami: Partyzantów – Lanca – Mickiewicza – Dąbrowszczaków – Kajki – Partyzantów.

Zmienią się również trasy autobusów linii numer 116, 120 i 309. Tymczasowo zawieszony zostanie przystanek „Teatr im. Stefana Jaracza”  przy skrzyżowaniu Partyzantów i Lanca. Modernizacja Partyzantów zostanie zakończona  w połowie przyszłego roku.

To nie jedyna zmiana organizacji ruchu w mieście. Z wtorku na środę zamknięty zostanie jeden pas ulicy Leonharda koło stadionu Stomilu. Olsztyński taksówkarz Sławomir Kałwaniec radzi kierowcom, by już teraz przygotowali już na utrudnienia i proponuje opracować własne objazdy np. przez Zatorze lub ulicę Obiegową.

Posłuchaj relacji Mariusza Borsiaka

Organizacja komunikacji miejskiej na ulicy Partyzantów. Fot. ZDZiT

 

Redakcja: BSChromy/ŁWęglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w remont, przebudowa, Partyzantów
W weekend nie pojedziemy ulicą Partyzantów w Olsztynie. Sprawdź, jak będzie wyglądał objazd

W nocy z 2 na 3 września fragment ulicy Partyzantów zostanie wyłączona z ruchu. Na początek, zamknięty zostanie środkowy odcinek, pomiędzy ulicami Samulowskiego i Kajki. Jak...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV