Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W Elblągu ponownie zagra reprezentacja Polski

Polska reprezentacja piłkarek ręcznych w Elblągu, fot. Andrzej Minkiewicz

W ramach przygotowań do Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, reprezentacja Polski kobiet rozegra w elbląskiej hali Centrum Sportu i Biznesu towarzyski mecz z kadrą narodową Brazylii.

O sportowym wydarzeniu i związanej z nim dodatkowej atrakcji Związku Piłki Ręcznej w Polsce informuje dyrektor tego obiektu Andrzej Bugajny, w rozmowie z Andrzejem Minkiewiczem.

00:00 / 00:00

Organizatorami meczu są Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu. Przypominamy, sprzedaż biletów prowadzona będzie w kasach Centrum Sportowo-Biznesowego od poniedziałku 18 listopada lub za pośrednictwem strony internetowej www.csb.elblag.pl

Natomiast kasa w hali czynna będzie do piątku (22 listopada) w godzinach 13.00-18.00. Ceny biletów na mecz Polska-Brazylia: normalny 20 zł, ulgowy 10 zł. Bilet zbiorowy dla szkół w cenie 6 zł. (amin/łw)

Polska-Brazylia – plakat

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna, szczypiorniak, Polska, reprezentacja, Brazylia
I liga piłkarzy ręcznych – 9 kolejka: dwa punkty Warmii, jeden Mebli

Wygrana olsztyńskiej Warmii w Nidzicy i remis elbląskich Mebli-Wójcik z Wolsztyniakiem - to bilans I-ligowych zespołów z Warmii i Mazur w 9 kolejce sezonu. .................................................. Szczypiorniści...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV